Wymagane do formularza zgłoszeniowego oraz głosowania internetowego

Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2017

fot. Włodzimierz Wawro
Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 19  sierpnia na Promenadzie w Ustce, zakończył pięciodniowe zgrupowanie 12 finalistek które miało miejsce w Dolinie Charlotty Resort & Spa. Podczas kilkudniowego pobytu kandydatki na Bursztynową Miss Polski  wzięły udział sesjach zdjęciowych do ekskluzywnego kalendarza na 2018 rok.
 
Zdjęcia odbywały się na terenie resortu, w strefie Spa, w studio przygotowanym przez Włodzimierz Wawro- fotografa tegorocznej edycji konkursu oraz w apartamentach gdzie finalistki pozowały w bieliźnie marki Marilyn . Dziewczęta ciężko pracowały nad choreografią do wyjść konkursowych którą przygotował Konrad Młodziński.
 
Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności podczas czterech wyjść konkursowych: dwukrotnie w kolekcji przygotowanej przez Muzalewska oraz w, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych marki Madora.
 
Podczas sobotniego finału, oprócz tytułu głównego który został nadany Agata Chrośniak Jury przyznało także tytuły komplementarne.
 
Swój tytuł przyznali również przybyli na Promenadę widzowie, którzy na specjalnych kuponach oddawali głosy na swoją faworytkę. W ten sposób tytuł Bursztynowej Miss Publiczności , trafił do Jagody Ławskiej.
 
Oprócz słynnej korony z bursztynu, którą otrzymała zdobywczyni tytułu Bursztynowej Miss Polski 2017 wszystkie finalistki otrzymały:
 
Kosmetyki ufundowane przez Instytut „Efektima ”.
Kosmetyki ufundowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych „Farmona”.
Kosmetyki marki Loreal ufundowane przez „Salony fryzjerskie point”.
Kosmetyki ufundowane przez Salon Urody „PRZEMYSŁAW JANUS Beauty Center”.
Kreację od Muzalewska Fashion
oraz stroje kąpielowy ufundowany przez markę „Madora”
 
Ponadto zdobywczynie tytułów komplementarnych oraz zdobywczyni tytułu głównego otrzymały:
 
Kosmetyki ufundowane przez firmę „Vianek”.
Biżuterię ufundowaną przez markę „Yvette Jewelry”.
oraz szklane statuetki ufundowane przez firmę "Miś"
 
Nagroda specjalna, ufundowana przez firmę Fantazja Producent Reklam trafiła do  Katarzyny Urbańskiej Bursztynowej Miss Polski Fantazja 2017. Kasia zdobywając ten tytuł otrzymała specjalną, srebrno-bursztynową różę.
Po raz pierwszy w historii Bursztynowych wyborów został przyznany tytuł Bursztynowa Miss Polski Foto 2017 Kateryna Ponomarova, zdobywczyni tej szarfy  będzie miała możliwość pozowania podczas 3 sesji zdjęciowych ufundowanych przez Wawro Photography.
 
Bardzo dziękujemy wizażystą Adriannie Głodowskiej oraz Ewie Czarneckiej z  Beauty Center Przemysław Janus za wykonanie makijaży. Serdeczne podziękowania również należą się Stylistce Natalii Gorząch  z Point Salony Fryzjerskie.
 

Darmowe statystyki